Jak to funguje?
Jak funguje DoPráceHned.czlogopanak

  • Na titulní stránce může kdokoliv zadat do příslušných kolonek PSČ nebo okres a kliknutím na příslušné tlačítko začne vyhledávání ve zvolené lokalitě. Systém vyhledá relevantní inzeráty a zobrazí úplný výpis. Vpravo od výpisu lze inzeráty dále filtrovat s ohledem na délku jejich platnosti. Inzeráty se zobrazují kompletně, tedy včetně veškerých zadaných kontaktních údajů.

  • ZDARMA si lze zadat vlastní nabídku nebo poptávku vložením inzerátu. K inzerátu lze připojit přílohu (fotografii nebo banner), která se může zobrazovat při sdílení inzerátu na sociálních sítích Facebook a Twitter. Není potřeba žádné registrace. Je však nutné kompletní vyplnění předloženého formuláře a dodržení Obchodních a uživatelských podmínek. 

  • Každý inzerát má časové omezení, které si nastaví sám vkladatel a to v rozmezí od 24 hodi do 1 měsíce. Žádné zastaralé a neaktuální inzeráty zde nejsou a nebudou!

  • Každý inzerát lze TOPovat, tedy umístit na přední místo ve výpisu inzerce pro zadanou lokalitu. Tato služba je poskytována za úplatu formou odeslané SMS v ceně 20,- Kč, na Slovensku 0,80 EUR. Konkrétní postup je vždy uveden v kontrolním e-mailu, který přijde inzerentovi bezprostředně po vložení inzerátu. Tento kontrolní email obsahuje také odkaz pro ověření emailové adresy. Ověření emailové adresy je podmínkou pro zveřejnění inzerátu.

  • Veškeré inzeráty umístěné na našem portálu jsou propojovány s nabídkou a poptávkou práce také na jiných serverech, v sociálních sítích a v sekundárních skupinách s obdobnou tématikou. Topovanou Inzerci násobně sdílíme v relevantních skupinách na Facebooku, na FB stránce DoPraceHned.cz. HiStore a na Twitteru. Zde jsou inzeráty umístěny formou příspěvku a dále sdíleny organicky. Přednostně je vždy sdílena topovaná inzerce. Dosah sdílené topované inzerce je přes 100.000 oslovených lidí týdně.

Inzerce portálu DoPráceHned.cz JE a BUDE vždy ZDARMA!

Zpoplatněno je pouze TOPování inzerátů a objednané reklamy. Pro více informací nám můžete napsat pomocí formuláře v záložce KONTAKT.

 

Na obrázku je vidět rozdíl v úspěšnosti sdílených inzerátů na Facebooku za 1 hodinu. První inzerát je TOPovaný, druhý nikoliv.

 

rozdil